• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронна реєстрація дітей до ЗДО

Електронна реєстрація дітей до ЗДО

На сайті - https://reg.isuo.org/preschools/list/koatuu/3211200000?year=2015
Надана можливість електронної реєстрації - подачі заяви для постановки на облік у відділ освіти (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
Тут Ви можете ознайомитись детальніше- https://reg.isuo.org/manuals/manual_ukr.pdf

Покрокова інструкція для батьків

"Електронна реєстрація дітей в ЗДО"

Для входження в систему та успішної операції рекомендовано використовувати наступні веб-браузери: «Google Chrome», «Internet Explorer 9» та «Internet Explorer 10».
При вході на портал Електронної реєстрації дітей в заклади дошкільної освіти, Ви можете ознайомитися з проектом, ознайомитися з переліком пільг на надання місця в дитячому садку і вибрати підходящий для Вашої дитини дитячий садок.

Крок № 1.

Щоб подати заявку на зарахування дитини в дитячий садок, необхідно спочатку зареєструватися.
Для цього, натисніть на кнопку "Реєстрація" у верхньому правому куті вікна. У вікні реєстрації заповніть обов'язкові поля (вони виділені жирним).
Введіть зручний для Вас логін і внесіть два рази пароль. У полі E-mail вкажіть Вашу електронну адресу (електронну скриньку), на яку будуть приходити повідомлення. Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисніть кнопку «Зареєструватися».
На Вашу електронну скриньку прийде повідомлення у якому буде зазначено : Ваш логін та пароль для входу в особистий кабінет на порталі Електронної реєстрації, та ссилка натиснувши яку Ви увійдете до порталу Електронної реєстрації.
У відповідні поля вводите Ваш логін та пароль натискаєте кнопку «Увійти».

Крок №2

На закладці «Список ЗДО» Ви можете переглянути інформацію про всі дошкільні установи Вашого регіону. Для цього, в полі «Населений пункт» виберіть свій населений пункт, розгортаючи дерево адміністративного устрою, наприклад: Київська область - м. Фастів.
У полі «Бажаний рік зарахування» виберіть той рік, в якому Ви хочете, щоб Ваша дитина була зарахована в дитячий садок. Внизу в списку Вам будуть представлені всі дитячі садки вибраного населеного пункту з зазначенням даних про заявки на зарахування до цих навчальних закладів.
Натиснувши кнопку «Докладніше» навпроти ДНЗ, можна проглянути всю інформацію про цей дошкільний заклад.
На сторінці інформації Ви можете подивитися інформацію про цей дошкільний заклад. Детальну інформацію про дошкільний заклад можна також подивитися на порталі Інформаційної системи управління освітою isuo.org, натиснувши на «Інформація про ЗДО на порталі ІСУО».
На закладці «Черга» Ви можете переглянути інформацію про черги на зарахування дітей до цього дошкільного закладу.
У даному розділі відображаються тільки прийняті заявки. Коли Вашу заявку приймуть у відділі освіти, під своїм логіном і паролем Ви зможете на даній сторінці бачити не тільки номери заявок, але і прізвища дітей, які знаходяться в цій черзі.

Крок № 2 (Подання заявки)

Перейдіть на закладку «Мої заявки». На даній закладці Ви можете подати нову заявку і спостерігати за статусом вже поданої заявки. Щоб додати нову заявку, натисніть кнопку«Нова заявка».
Далі, необхідно внести інформацію про дитину, заповнивши відповідні поля.
Поля, виділені напівжирним, обов'язкові для заповнення. Обов'язково внесіть прізвище, ім'я, по батькові та дату народження дитини.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

ДАНІ НЕОБХІДНО ВНОСИТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, ЗГІДНО СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ.

Прізвище, ім'я, по батькові та інші персональні дані дитини повинні бути написані в точності, як і в документі. Так, наприклад, якщо ім'я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім'я Настя, то така заявка буде вважатися не правильною.
Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних у документах, будуть відхилені працівниками відділів освіти.
У полі «Населений пункт» необхідно вибрати свій населений пункт, розгортаючи дерево адміністративно-територіального устрою, наприклад : Київська область м.Фастів.
Після вибору населеного пункту, в полі «ЗДО», Вам будуть представлені всі дитячі садки вибраного населеного пункту для вибору бажаного.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ЛИШЕ В ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОК.

Далі, необхідно вказати бажаний рік зарахування дитини в дитячий садок.
Вкажіть місце народження, адреса реєстрації та адреса проживання дитини. Обов'язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для запобігання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими ж персональними даними).
Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, необхідно вказати достовірну інформацію. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відділу освіти , або до вибраного Вами дошкільного закладу) з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку «Вибрати файл» навпроти відповідних полів і виберіть відповідний файл на комп'ютері (сиситема підтримує наступні формати файлів: jpg, jpeg, png, gif, pdf, zip, tar, rar):
Якщо дитина перебуває на диспансерному обліку, виберіть «Так» навпроти поля «Диспансерний облік» і вкажіть напрямок обліку.
Якщо дитина має право на пільги при зарахуванні до дошкільного закладу дошкільної освіти, поставте «Так» у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги (при необхідності прикріпіть скан- копію документа або надайте документ до відділу освіти). У переліку категорій пільг представлені всі наявні в Україні категорії, яким держава надає пільги при зарахуванні дітей у дошкільні навчальні заклади.
Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Ваша заява буде анульована. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.
Далі, необхідно внести дані про одного з батьків дитини або його офіційних представників. У полі «Тип» необхідно вибрати зі списку, чиї дані Ви будете вносити (матері, батька або опікуна). Далі, внесіть прізвище, ім'я та по батькові, вкажіть адресу реєстрації та адреса проживання заявника. Вкажіть паспортні дані
У полі «Телефон» вкажіть контактний номер телефону, за яким можна буде зв'язатися щодо зарахування дитини в ЗДО. У полі «e-mail», відповідно, вкажіть електронну пошту.
При необхідності Ви можете вказати контактні дані ще одного представника дитини. Для цього натисніть кнопку «Додати представника дитини» та внесіть відповідну інформацію. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку «Зберегти». На адресу Вашої електронної пошти прийде лист в якому буде зазначено, що заявка додана. Тепер на закладці «Мої заявки» Ви зможете стежити за статусом своїх заявок і за ходом електронної черги.
За допомогою кнопки видалення подану заявку можна видалити. При цьому в полі "Причина відхилення" буде вказано: "Відхилено автором заявки".

Тільки після цього Ви маєте право подати нову заявку.

Кiлькiсть переглядiв: 9714