/Files/images/dokumenti/j63663_1260446676.jpg

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РШЕННЯ
Від 24.12.2021 № 649

Про організацію харчування дітей в

закладах дошкільної освіти Фастівської міської

територіальної громади та Фастівському

навчально – реабілітаційному центрі у 2022році

На виконання частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», частини 3 статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», згідно з міською програмою «Дитяче харчування на 2021-2022 роки» затвердженою рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020р. № 24-ІV-VІІІ, комплексною Програмою Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021 – 2023 роки, затвердженою рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020р. № 9-ІV-VІІІ, Порядком організації харчування дітей у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 21.12.2021р. № 5-ХVІ-VІІІ, керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет вирішив:

1. Організувати з 01.01.2022р. раціональне збалансоване харчування дітей в закладах дошкільної освіти Фастівської міської територіальної громади та у Фастівському навчально-реабілітаційному центрі.

2. Встановити, що плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, на розрахунковий рахунок управління освіти. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі не внесення плати у встановлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75днів), плата з батьків не справляється).

3. Встановити, що для вихованців закладів дошкільної освіти:

3.1. У групах з 10,5-годинним та 12-годинним перебуванням вартість харчування становить 40.00.грн; з розрахунку: 16.00.грн. бюджет Фастівської міської територіальної громади (40% від загальної вартості) та 24.00.грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості);

3.2. У групах з 24 - годинним перебуванням вартість харчування становить 43.00 грн.; з розрахунку: 17,20 грн. – бюджет Фастівської міської територіальної громади (40% від загальної вартості) та 25,80 грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості).

4.Встановити, що для вихованців Фастівського навчально – реабілітаційного центру вартість харчування становить 43,00 грн. - 100% бюджет Фастівської міської територіальної громади.

5. Встановити, що плата за харчування не справляється (100% оплачується з бюджету Фастівської міської територіальної громади) для:

- дітей – сиріт;

- дітей позбавлених батьківського піклування;

- дітей – інвалідів;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей, батьки яких безпосередньо беруть участь в операції об̓єднаних сил;

- дітей, батьки яких є учасниками бойових дій,

- дітей, батьки яких отримали поранення під час проведення антитерористичної операції (операції об»єднаних сил);

- дітей з сімей, батьки яких отримали інвалідність як учасники бойових дій;

- дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції (операції об»єднаних сил);

- малолітніх членів сімей (в т.ч. братів, сестер) військовослужбовців, які загинули лід час антитерористичної операції(операції об»єднаних сил),

- дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків;

- дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

5.2. Для вихованців закладів дошкільної освіти з числа дітей які проживають в багатодітних сім»ях вартість батьківської плати зменшується на 50% і складає 30% від загальної вартості харчування. Фастівська міська територіальна громада відшкодовує 70% вартості харчування дітей зазначеної категорії.

6. Оплату комунальних послуг здійснювати за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова М.В.Нетяжук

Керуючий справами

(секретар) виконавчого комітету Л.О.Тхоржевська

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради,

з гуманітарних питань Ж.П.Швидка

Подання :

Начальник управління освіти Н.Л.Єриш

Начальник фінансового управління Л.В.Цедзінська

Начальник юридичного управління А.В.Мельниченко

Кiлькiсть переглядiв: 353